Camping Kroatië
 2 meningen over Camping KAZELA + FKK (hr)Schrijven - Printen  

Alle (2) - Nederlands (2)

laagste / gemiddelde / hoogsteReceptie6 / 7 / 8Netheid7 / 7.5 / 8Veiligheid7 / 7 / 7
Natuur7 / 7 / 7Activiteiten6 / 6.5 / 7Diensten5 / 6 / 7Accommodatie6 / 7 / 8
Naaktheid10 / 10 / 10Respect4 / 4.5 / 5

 1. 
joey - 17 jaar - man - Nederland
 Verblijf : Juni 2006 - 21 dagen - toegevoegd 17.10.2006
 Sterke punten : In de supermarkt kan je bijna alles aan voedsel halen. Genoeg plaats bij het strand. Lekker gezellig tennissen kost ook niet zo veel. Pizza boven is lekker (normaal lust ik het niet). En blij dat dit jaar de zwembaden er wel waren. Ziet er ook leuk uit.
 Zwakke punten : De mensen in de supermarkt zijn niet beleefd, als je iets vraagt pakken ze het verkeerd. De zwembaden zijn niet erg diep. De dokter is niet vaak open. Hij was dicht toen ik er heen moest en de strandwacht was weer niks.
Receptie : 6
Netheid : 8
Veiligheid : 7
Activiteiten : 7
Diensten : 5
Accommod. : 8
Natuur : 7
Naaktheid : 10
Respect : 4


 2. 
petra - 44 jaar - familie - Nederland
 Verblijf : Augustus 2004 - 14 dagen - toegevoegd 28.02.2005
 Sterke punten : Rustige camping, veel plaats. Plek vrij uit te zoeken, komt niet zo nauw. In camping winkel is bijna alles verkrijgbaar, doch campinggas is schaars.
 Zwakke punten : Geen speeltuin voor de kinderen. Geen zwembad. Aktiviteiten voor nederlandse kinderen bijna niet te doen. Zij spreken nog geen engels en/of duits en kunnen dus niet verstaan wat de leiding aangeeft. Trampoline gebruik moet betaald worden, doch er is bijna niemand die deze beheert. conclusie er kan bijna nooit gesprongen worden.
Receptie : 8
Netheid : 7
Veiligheid : 7
Activiteiten : 6
Diensten : 7
Accommod. : 6
Natuur : 7
Naaktheid : 10
Respect : 5







Home
© 2004 Camping Kroatië