Camping Kroatië
 7 meningen over Bi-Village (hr)Schrijven - Printen  

laagste / gemiddelde / hoogsteReceptie7 / 7.4 / 8Netheid6 / 7.6 / 8Veiligheid7 / 7.6 / 8
Natuur8 / 8.1 / 9Activiteiten6 / 7.2 / 8Diensten7 / 7.4 / 8Accommodatie6 / 7.7 / 8

 6. 
michelle - 52 jaar - familie - Nederland
 Verblijf : Augustus 2005 - 14 dagen - toegevoegd 20.08.2005
 Sterke punten : Zeer schone en ruim opgezette camping. Goed bereikbaar naar andere steden en de camping is ook voor de eerste keer goed te vinden. De containers worden twee keer per dag geleegd, dus stank en ongedierte is er niet te vinden. Wij hadden een stacaravan, die was schoon en alles zat erin. Beveiliging genoeg en zeer vriendelijke en gastvrije mensen. Een aanrader, wij gaan volgend jaar weer.
 Zwakke punten : Drie wasmachines is erg weinig voor zo'n grote camping. En er is maar één bakkerij verkooppunt. Er zijn springkussens, trampolines etc., maar allemaal tegen betaling.
Receptie : 8
Netheid : 8
Veiligheid : 8
Activiteiten : 7
Diensten : 7
Accommod. : 8
Natuur : 8


 7. 
anja - 60 jaar - familie - Nederland
 Verblijf : Juli 2004 - 14 dagen - toegevoegd 15.08.2005
 Sterke punten : Mooie camping, ruim opgezet. Goed sanitair. 3 mooie zwembaden. Goed restaurant.
 Zwakke punten : Een groot nadeel vond ik dat de zwembaden tussen 13.00-15.00 uur dichtgingen. Ook kon je dan de camping niet op of af met je auto. Dat was soms erg lastig, daar moest je altijd rekening mee houden.
Receptie : 8
Netheid : 8
Veiligheid : 7
Activiteiten : 7
Diensten : 8
Accommod. : 8
Natuur : 8



RESULTATEN:   « Terug   1   2


Home
© 2004 Camping Kroatië